28.09.2023.
 
   
            Strona główna arrow Duszpasterze  
 
Menu witryny
Strona główna
Historia
Patron
Ogłoszenia
Nabożeństwa
Duszpasterze
Wspólnoty
Sakramenty i posługi
Aktualności
Galeria
Wirtualna wędrówka szlakiem zabytkowych kościołów

 

 
Wirtualna wedrówka szlakiem zabytkowych kosciolów  
Duszpasterze Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
04.08.2009.

Ksiądz Krzysztof Stanisław Gałan - dyrektor Wydziału ds. Wychowania Katolickiego, członek Rady Centrum Jana Pawła II, członek Rady Kapłańskiej, członek Rady Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, członek III Synodu Archidiecezji Lubelskiej, dekanalny wizytator nauki religii. Ksiądz Krzysztof jest proboszczem naszej parafii od 1 lipca 2023 r.

 

 ks. Jan Ha?asaKsiądz Jan Hałasa -   Kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej. Wizytator archidiecezjalny, ojciec duchowny kapłanów Archidiecezji Lubelskiej, archidiecezjalny referent d/s ochrony środowiska. Ks. Jan jest rezydentem od 1 lipca 2023 r.

e-mail:  jan.halasa@wp.pl

 

 

Zmieniony ( 05.07.2023. )
 
© 2023 Parafia pod wezwaniem św. Teodora w Wojciechowie :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!
Concept design by MediaMente.biz